Potenciál

Acai Berry – názory, komentáře, cena,

Spousta superpotravin nabírá na obrátkách a popularitu v dnešní době. To ztěžuje rozhodnout, který z nich vyzkoušet jako první. Dobře, pojďme se rozhodnout o něco jednodušší. Jak se o Acai Berry? Acai berry je velmi užitečné a prospěšné superfood. Acai Berry výhody jsou četné. Také tento superfood je snadné najít v místních supermarketech a obchodech se zdravou výživou.

Co je to Acai Berry?

Acai (vyslovuje jako AH-povzdech-ee) Berry je přirozeným vínově bobule. Roste v trsech na vrcholu Acai palem běžně vyskytují v amazonských pralesů.

Je ve tvaru hroznů. Chuť Acai Berry je popsán jako směs mezi lesních plodů a čokolády. To je hlavní potrava mnoha domorodých kmenů.

Kde se Jméno pochází?

Legenda hovoří o Amazon indické dívce jménem IACA (ee-ah-sah). Byla dcerou kmenového náčelníka. Jejich kmen byl zpustošen náhlým hladem. Nebylo dost jídla pro všechny. Chcete-li ušetřit svůj lid, náčelník rozhodl, že všichni novorozenci, musí být zabit. Toto bylo, protože tam nebylo dost jídla pro všechny nakrmit.

Brzy poté, IACA porodila krásnou dívkou. Bohužel, vnučka ani šéf by mohla uniknout pochmurnou dekret.

IACA truchlil nad ztrátou své dcery krásné měsíce. Nemohla přestat plakat. Jednou v noci, IACA slyšel křik dítěte. Spěchala ke zvuku. Brzy přišla na vysoké štíhlé palmy. V horní části stromu, IACA mohli vidět shluky tmavého ovoce. V dolní části stromu, viděla svou dceru na ni čeká s otevřenou náručí.

IACA běžel směrem k vidění. Natáhla obejmout své dítě, a ona byla překonána s takovou radostí. Pak zemřela šťastně pod stromem.

Druhý den, šéf šel hledat svou milovanou dceru. Ji brzy našel pod stromečkem. Měla úsměv přes obličej. Z toho, jak ona byla umístěna, dívala se do nebe. Sledoval její pohled na strom a uviděl tmavě fialový ovoce.

Hlavní okamžitě nařídil ovoce, které mají být sklizeny svého lidu. Brzy zjistil, že šťáva by mohla být získána z bobulí, které by uspokojit hlad celého kmene.

vyhláška šéf byl brzy zrušen. Z vděčnosti k IACA, ovoce palmového stromu, který zachránil kmen byl známý jako Acai (IACA špalda dozadu).

S bohaté potraviny pro všechny, kmen rostl a vzkvétal.

Historie Acai Berry

Tribes nalezené v povodí Amazonky byli první, aby si Acai Berry výhody. Tyto kmeny měly medicína muže a ženy, a oni věřili, že Acai berry měl četné léčivé vlastnosti. Amazonské kmeny používal tento bobule jako energeticky vydatné krmivo. Oni také věřili, že by mohl posílit imunitní systém v boji proti infekci, chrání srdce a ovládání zvětšenou prostatu. Také zjistili, že mohl dělat víno z bobulí.

z temnoty do hlavního proudu

Acai se vyvinul z neznáma z deštných lesů do měst Brazílie. Brazilci brzy používal je přidat do zdravých smoothies.

Západní svět byl představen na Acai berry výhod kolem roku 1900. Surfers a sportovní lidé tvrdili, že zvýšila jejich energetické hladiny. Vědci pak udělal pár studií. Zjistili, že acai bobule výhody byly skutečně spousta.

Acai Berry podléhá zkáze a se musí spotřebovat do 24 hodin. Proto se Američané a Evropané si to do šťávy nebo čaj formě místo.

Acai Berry Nutrition Content

Acai Berry je naloženo s živin. Má vlákninu, esenciální aminokyseliny, a zdravé tuky (mononenasycené mastné kyseliny a omega mastných kyselin). Kromě toho, že také obsahuje antioxidanty (polyfenoly, antokyany a vitamíny A, CE, a E), vitaminy B1, B2 a B3, elektrolyty (mangan, hořčík, fosfor, draslík), stopové minerály (vápník, měď, železo , zinek), a rostlinné steroly (kampesterolu, beta-sitosterol, sigmasterol).

Acai Berry Výhody

udržuje kardiovaskulární zdraví

Studie ukazují, že pravidelný příjem Acai berry šťávy má pozitivní vliv na hladinu tuků v krvi a mohou chránit srdce.

rostlinné steroly inAcai Berry působí jako vasodilatátory. Jsou to látky, které uvolňují krevní cévy. To pak snižuje krevní tlak, snižuje krevní sraženiny (což může způsobit mrtvice a infarktu), a zlepšuje krevní oběh a okysličení krve.

Velké množství antioxidantů také přidat do Acai berry výhod. Jak? Oni eliminovat škodlivé volné radikály, které vstupují do těla. Tyto volné radikály jsou zodpovědné za srdeční onemocnění. Kromě toho, tyto antioxidanty mohou snižovat hladinu cholesterolu v krvi tím, že odstraní určité škodlivého LDL cholesterolu od stěn tepen. To pak snižuje riziko mrtvice, aterosklerózy a infarktu.

Pomáhá při hubnutí

vysoký obsah vlákniny bobule má snižuje chuť k jídlu. To je také možné zastavit bodavá bolest z hladu spojené s přejídání a přibývání na váze. Je to příliš pomáhá očistit tlusté střevo a zlepšit stagnující trávení.

Acai Berry může stimuluje hubnutí, a to může také pomoci udržet si zdravou váhu. To snižuje negativní dopady vysoké diety. Jedna studie ukázala, že důvěryhodný 30 dní usingAcai Berry vedlo ke snížení celkového cholesterolu a nižší úroveň nalačno hladin inzulinu a glukózy.

Používá se jako Brain Food

Acai džus může zvýšit mentální funkce a ostrost mysli. Acai berry má ochranné účinky, než mozkových buněk, které mohou zlepšit kognitivní funkce. Vitamin B může také přispět k udržení duševní funkce.

má vlastnosti prevence rakoviny

Vlastnosti Acai se zaměřují na základní příčinu vzniku rakoviny. Ty jsou škodlivé volné radikály a zánět.

Acai Berry je vysoký obsah vitamínu C a kyseliny ellagové. Ty mohou potlačovat růst rakoviny. Publikovaná studie také zjistil, že polyfenolických sloučenin inAcai Berry sníženého růstu rakovinných buněk. Jeho fytochemikálie může také zastavit proces karcinogeneze na molekulární úrovni. Tento zabíjí nádorových buněk, před tím, než se mohou množit.

Zlepšuje zdraví pokožky

Mnoho kosmetických výrobků obsahuje Acai olej díky vysokému obsahu antioxidantů. Konzumovat dostatek antioxidantů pomáhá opravit kožní buňky rychleji, poskytuje více mladistvý vzhled.

Od dávných dob, lidé používali Acai buď lokálně nebo interně, aby se zabránilo degradaci pokožky a udržovat pokožku jemnou a zdravá. Požití ofAcai Berry také poskytuje kůži atraktivní záře zevnitř. Acai olej pomáhá zbavit se jemných linek, tmavé skvrny, vrásky, strie, jizvy, zabarvení a sagginess.

zvyšuje energii

Acai Berry neobsahuje cukr. Nicméně, má vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, které se pomalu uvolňuje. To z něj činí ideální potravinou pro vytrvalostní sporty, které považují za energii a vytrvalost potřebnou dělá.

Také antioxidační vlastnosti v Acai pomáhá tělu zotavit rychleji po kole namáhavého cvičení. V mohou také bojovat proti únavě a vyčerpání. Navíc toto užitečné bobule doplní tělu cenné elektrolytů.

Podporuje dobré trávení

Další z výhod bobule Acai je, že pomáhá při trávení. Acai Berry obsahuje vlastnosti detoxikační. Také to má vysoký obsah dietní vlákniny. To je také přírodní trávicí čističi. Pomáhá játra a ledviny zpracování a odstranění odpadu a toxinů z těla.

Je to také skvělý pročištění tlustého střeva. To zabraňuje hromadění škodlivých látek a nestrávené hmoty z pobytu v tlustém střevě, kde mohou způsobit zácpu a další zažívací problémy. To proto urychluje střevem čas, brání potravin z kvasící ve střevech, protože to může vést plyn, nadýmání a zácpa.

Pokud trpíte LBM nebo průjmu, může eatingAcai Berry pomoci, jak dávají větší objem do odpadu a snížit šance na průjem.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *