Zprávy

Electricity saving box – názory, cena, kde koupit, koupit nyní

Ukládání zdroje je velmi důležité trend v moderním světě. A jestli je podporován neustálým růstem tarifů je úspora energie se stává prostě nutností. Vážným realizace energeticky úsporných technologií je pevný peněz: změna všechna světla na hospodyni, koupit nové lednice nebo pračka dost drahé. Ale teď na internetu se aktivně pohybuje zařízení pro ukládání elektrické energie Elektřina Ukládání Box. Měli byste se na to podívat blíže.

Princip fungování ekonomik Elektřina Saving Box

Výrobci economices energie Elektřina Saving Box základny princip zařízení k dispozici v libovolné elektrické síti dva typy moci – činného a jalového. Rozdíl mezi těmito druhy energií jsou velmi důležité, ale oba jsou nedílnou součástí plné kapacity:

Zařízení elektřiny Ukládání Box, v souladu s jeho vývojáři, odstoupí od sítě, zbytečné reaktivní složkou. To snižuje celkové zatížení sítě, což snižuje spotřebu proudu. V důsledku toho, spotřebiče pomocí 30-50% méně energie, takže množství pro jeho vrácení se stal přijatelnější. Zvláště dobře vidět účinnost přístroje v přítomnosti objektu významného indukční zátěže.

Jinými slovy, úspora je vzhledem k provádění těchto postupů:

 • včasné absorpce chladičem a dynamický uvolnění v pravý čas jalového výkonu;
 • snížení ztrát v překonání odporu obvodu,
 • eliminace kolísání síťového napětí, vyhlazování vrcholové zatížení;
 • normalizaci elektropotok a jeho struktury, což snižuje vibrace a hluk z elektrické přístroje.

V běžném domě nebo bytě jsou také miniaplikace, které vytvářejí jalový výkon, může to být lednička, vysavač, vysoušeč vlasů, vrták nebo kuchyňský robot. V tomto případě je monitor počítače nebo TV potřebuje konstantní proud. Někteří řemeslníci, studovat princip Elektřina Saving Box, se snaží dělat s rukama zařízení, které převádějí jalové energie do aktivní. Navzdory skutečnosti, že internet již dlouho hostil schematické znázornění takového zařízení daleko do svého rozvoje, nikdo se nepohnul. Často se stává, že pokusy končí s výměnou pult, velkou pokutou nebo volání hasičů. Z tohoto důvodu je lepší věřit odborníkům a koupit úspory energie zařízení Elektřina Saving Box.

Výhody použití zařízení Elektřina Saving Box

energeticky úsporných zařízení, Elektrická Saving Box, jak vyplývá z jejich jména, byl navržen tak, aby snížení spotřeby elektrické energie přístrojů v domácnosti. V procesu testování se ukázalo, ostatní velmi příjemné pro kupující kvality.

Míra úspor při použití ekonomizéru je podle svých návrhářů, od 30 do 50% v závislosti na konzumaci elektřinu zařízení:

 • disk, elektrický sporák, varná skládačka, vrtací kladivo, vrták – 30%;
 • žárovky, toustovač, kávovar, varná konvice – 35%;
 • plynový kotel vybaven elektromotorem, lednice – 40%;
 • mikrovlnná trouba, topné těleso, železo, indukční sporák, TV – 45%;
 • pračka, sušička, osobní počítač, domácí klimatizace. – 50%

Je třeba dávat pozor na kvalitu elektroinstalace v místnosti. V případě, že je stará a se nezměnil, může být ekonomizéru sníží. To je způsobeno tím, že v sovětských dobách, vysílání záchvatu je založen na mnohem menší počet elektrických spotřebičů, než se používá v současné době. Proto zvýšená ohřevu drátů s odpovídající dodatečné toku elektrické energie.

další výhody úspory elektrické energie elektrické energie Saving Box jsou:

 • pokles hladiny škodlivé pro lidské zdraví záření, který vyzařuje elektrických spotřebičů a elektroinstalace;
 • prodloužení životnosti světelných žárovek a různých spotřebičů pro domácnost;
 • účasti na procesu bleskem a hromosvod;
 • duté bezpečnostní zařízení.

Chcete-li zakoupit a nainstalovat Electricity saving box nejpřínosnější na těchto stránkách:

Jděte na webové stránky výrobce

Technické vlastnosti energosberegeniya

Zařízení se prodává v lepenkové krabici zelené a navenek je elegantní plastová krabička s kontakty pro připojení do zásuvek. Forma ekonomický podobné mírně zvýšila počítač „myš“, který má takové rozměry: délka – 12 cm, šířka 7 cm, tloušťka 4 cm Hmotnost zařízení je 125 g bez obalu, 150g s těsněním. V poli nezapomeňte uvést návod v ruských, ale někdy tam jsou případy, kdy je obal vložka v angličtině nebo čínštině. Nicméně, toto zařízení je tak jednoduché, že je těžké odhadnout, jak ji používat.

Uvnitř případě můžete vidět, co je v ekonomizéru:

 • fólie kondenzátor;
 • diodový můstek s 2 odpory (rezistory);
 • 2 zelená LED dioda;
 • 1 a pojistka.

Přístroj pracuje při připojení ke standardnímu napájení po metru a co nejblíže k němu paralelně k zátěži. Žádné nastavení, aby se, není potřeba, po zapnutí do zásuvky ihned rozsvítí zelená LED, znamená to, že ekonomický už začal jednat. Údržba vyžaduje.

dovolené zatížení 5-19 kW, tj. Průměrný byt bude stačit jedno ekonomik připojena ke standardnímu obvodu s napětím 220 wattů. Neměli byste instalovat v místech s vysokou vlhkostí, jako je bazén, koupelna, sauna. Maximální obsah vlhkosti doporučuje vývojáři pro normální provoz zařízení na 85%. Výrobce poskytuje jednoletou záruku na svítidla, ale jeho zdroj fungovat v normálních podmínkách není méně než 10 let.

Síla přizpůsobení je její naprostá bezpečnost pro elektrické spotřebiče a elektroinstalace. Interference a integrita řetězce nebo utěsnit přístroj není pravda. Použití Savera naprosto legální a nepovede k problémům s orgány dohledu. Bezpečnost a kvalita je potvrzena osvědčení o shodě vydané řadou zemí, které prodávají zařízení, jako jsou Rusko, Kazachstán, Ukrajina, Bělorusko, Moldávie.

Jak koupit vzduchu ekonomizéru Elektřina Saving Box

Na internetu mnoho návrhů na prodej všech druhů Electricity saving box. Musíme si však uvědomit, že mezi nimi značnou část padělků neznámých firem, které kopírují vzhled těchto zařízení, ale ve skutečnosti nemají žádný vliv.

Aby se zabránilo osud podvedeni podvodníci mohou být, včetně veškeré potřebné zařízení na stránkách oficiálního distributora, který je v kontaktu přímo s výrobcem, aniž by firemního polštářky a další podvodníky nákladů. Náklady na ekonomizéru je zcela demokratický a 1690 rublů.

Mechanismus nákupu je velmi jednoduché a transparentní:

 • Klient přijde na oficiálních stránkách distributora a zadá své jméno a kontaktní telefonní číslo zvoleného systému Windows.
 • Během krátké doby času správce bude volat zpět na číslo pro potvrzení a uspořádání. Je možné, že budou konzultovat otázky týkající se charakteristik ekonomizéru.
 • Parcel je zaslat poštou a dodáno do týdne po objednání.
 • Kupující platí za balíček až poté, co jej obdrželi. Není třeba se dostat do pasti bez skrupulí prodejců, kteří nabízejí provést platbu předem na bankovní karty, po které podvádějí zákazníky.

Komentáře a názory přístroje Elektřina Saving Box

Pokud jde o design a účinnost elektřiny Saving Box názory na Internetu lze najít odlišné od definitivní „ano“ na kategorické „ne“. Abychom pochopili, elektřina Saving Box rozvod, nebo jsme však zvolili některé skutečné názory lidí, kteří jsou obeznámeni s první ruky zařízení. Po přečtení těchto dokumentů, může spotřebitel udělat vlastní úsudek o ekonomické a učinit informované rozhodnutí o nutnosti jeho pořízení:

 • “Moje práce je připojen a Internet. Neustále nárazu do je úspora box. Se rozhodl zjistit, co se děje, jsem šel do specializovaného soudu. Tam jsou zkušení profesionálové napsat, že to je nemožné, aby to fungovalo. Dokonce to se stalo zajímavé, jsem si koupil a začal testování. Asi 50% z nich není, ale 10% je přístroj pro mě zachrání“(Igor Vakulin, 32 let, Kaliningrad).
 • “To je nesmysl? Nelze energie paprsku v aktivní transformaci a sladit požadované stabilizátor napětí, 3, která nestojí za penny. Tabulky a studií všechny z nich jen proto, aby si s hlavami lidí. To samé lži , nevěřím, že“(Arnold, Kaluga).
 • “Koupil jsem elektrisiti vyprat trochu snížit spotřebu elektrické energie. Nebude normálně osvětlit garáže, bude zákazník nebude čekat. A světla, a zaplatit hodně. I hospodárné přiblížil, téměř třetina plat byl méně . pouze jeden zraněný, proč všichni Číňané mají nakupovat? Nedělají náš ruský přístroj, a ne platit někoho?“ (Stepan Ilyich, 49 let, Novgorod).
 • “Loni přišel na návštěvu otce-in-law, a viděl, že Electricity saving box v zásuvce hotelu. Řekl jsem mu o odporu a odrůd napětí a vyšších harmonických. A ví se usmívá, to ano účty ukazuje mi, a tam každý měsíc úspory za 300 rublů, a to navzdory skutečnosti, že i tak každý žárovka zhasne“(Michail Konoplev, 40 g. Volokolamsk).
 • “Koupil elektřiny Saving Box v kanceláři, protože oni měli příliš mnoho světla, aby zaplatit. Máme starou budovu, v zimě máme ohřívače horku trochu, ale stále 15 počítačů, 8 tiskáren, osvětlení, drobné věci, . Dříve v měsíci a půl tisíce kilowatt napadl, a my jsme státní zaměstnanci, máme spoustu peněz nepřidělí. Jednou ustavený ekonomický, více než 900 kilowatt nikdy neměl. Doporučujeme všem svým přátelům, na které je tento vynález je levná, vyplatí velmi rychle, za pouhé dva měsíce“(Andrey Ivanov, Saint-Petersburg).

& nbsp;

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *