EMS Six Pack - názory, cena, komentáře, oficiální stránky
Zprávy

EMS Six Pack – názory, cena, komentáře, oficiální stránky

Jedním z nejnovějších vynálezů roku 2017 v oboru elektrotechniky Miostimulace – EMS six pack, cvičení pro břišní svaly, stehna a paže. Jedná se o relativně levná simulátor, který je určen ke stimulaci svalů bez fyzického cvičení a výlety do sportovního klubu. Ale je to stojí za to?

Proč je potřeba šest balení EMS simulator

EMS šest balení stimuluje sval přes elektrický proud, je způsob, jak snížení síly. Elektrické impulzy, aby se svaly pracují v pasivním stavu, bez stresu a další vybavení. Tato metoda je určena pro tónování problémové oblasti v domácím prostředí.

doporučuje,

co má dělat a jaké výsledky jsou slíbil

výrobce

Způsob ovládání je velmi jednoduchá, okvětní lístky EMS stimulátoru svalů připojené k problémové oblasti, například, břicho. Bezdrátové zařízení se spouští jedním tlačítkem a vyrábět elektrické impulsy, které projdou přes kůži do svalu. Taková stimulace, nějakým způsobem, náhradní drtí pro ABS.

Výrobce simulátoru doporučuje mít samostatné stimulace zóny 20-25 minut .

EMS trénink se nejlépe provádí každý druhý den, takže svaly čas na zotavení.

V průběhu týdne přijde zaslíbený posilování svalů (tonus) a po 1-1,5 měsících stimulace k dosažení požadovaných výsledků.

Trochu historie vynálezu EMS & nbsp; šest balení

V 50-60-tých let v oblasti sportovní medicíny, Sovětský svaz vyvinul metodologii, založené na použití elektrických Miostimulace svalu v tréninkových sportovců. Cílem je zvýšit sílu přes svalové stimulační proud. Později, v 70.-tých letech, tato technika přišel do západních zemí, kde došlo k dalšímu studium mechanismů působení elektrického Miostimulace pro svalovinu člověka. Později EMS našla uplatnění v rehabilitačních centrech, kde ležících pacientů stimulovalo atrofovaly svaly a provozuje svou vitalitu a hmotnost. V devadesátých letech byla tato technika z rehabilitace na masy zdravých lidí, a stal se předmětem zisku Společnosti, které vyrábějí cvičení zařízení pro svalovou stimulaci, aniž by opustil dům.

Pro a proti EMS six pack

Ve skutečnosti, jasný je EMS six pack neznamená skutečný účinek a přínos pro břišních svalů a fitness obecně.

Zde jsou výsledky, které výrobce slibuje:

 • posilování svalů;
 • růst svalů;
 • spalování tuků;
 • korekci problémových oblastí a

  nalézt správnou rovnováhu proporcí;

 • celulitidy redukce.

Next, podívejte se, co realita a co je marketing.

Historie vzniku simulátory tohoto typu je zřejmé, že elektrická stimulace pomáhá udržovat svalový tonus, nebo vyhrát atrofie způsobené nepojízdného způsobu života pacienta. Studie potvrdily pozitivní účinky elektrické stimulace na svaly, zvýšení jejich pevnosti, udržení váhy, k zabránění dalšímu poškozování vláken.

Ale žádný z experimentu nevykazoval žádný účinek na spalování tuku, tím, snížení celulitidy, ale prostě není identifikován a vliv na růst svalové hmoty. Proto většina z vlastností navrženy tak, aby přilákat více zákazníků mezi muži a ženami. Z toho vyplývá:

 • na – tón, posilovat a síly nárůst svalové;
 • proti. – příslib, aby spalování tuků a

  získat svalovou hmotu

Kontraindikace použití svalového stimulátoru EMS six pack

Skutečnost, že simulátor pracuje v klidném stavu, bez zatížení, neznamená, že jeho používání nemá žádné kontraindikace. Simulátor je zakázáno v:

 • onemocnění a zánětlivé procesy orgánů dutiny břišní;
 • onemocnění srdce, včetně přítomnosti stimulátorů;
 • v průběhu těhotenství;
 • pro zlomenin a poruch a onemocnění páteře.

Stejně jako používání simulátoru je zakázán virové, karcinomu, kožních onemocnění a duševních poruch.

Jak používat EMS six pack pro tisk?

Před použitím simulátoru, měli byste očistit své pleti problematické oblasti, suché před vlhkostí, a to i za účelem odstranění nežádoucího ochlupení, aby zajistily, že trenér je pevně ukotvena na kůži. V původní sady EMS šest balení je speciální gel, který se aplikuje na okvětní lístky simulátoru a poskytuje dobrou vodivost.

V simulátoru je 15 režimů, které jsou snadno zvednout o pocitech, v závislosti na požadovaném efektu. Chcete-li spustit stimulaci, potřebují stačí stisknout jediné tlačítko pro zapnutí / vypnutí

a zvolte intenzitu. Po 15 nebo 25 minut EM> cvičení, potřeby stroje se vypne. Je třeba omýt pod tekoucí vodou, mytí zbytky, a nechá se uschnout. A kůže musí být vyčištěny a ošetřeny antiseptické.

Dokonce i výrobci doporučujeme kombinovat EMS školení s výkonem s tím, sit-up, push-up, a ještě více zvratů do lisu. V každém případě, bez dynamických pohybů, aby se dosáhlo viditelného efektu. Miostimulace může doplňovat silový trénink, trénink na závody, aby se zabránilo nadměrnému únavě svalů při konstantním zatížení. Tak, EMS mohou být použity v klidu dnů jako relaxace a vykládání.

Závěr EMS

Na fórech, a dokonce i specializované stránky najdete spoustu pozitivní zpětné vazby, včetně fitness trenérů, nabízel dopad EMS na růst hmoty, spalování tuků atd Je to všechno zaplacené názory, které konkrétně inzerovat produkt a zvýšení . prodejní

No ostřílený sportovec nepotvrdí takové magické rozsah působení svalového stimulátoru s vědomím, že tělo pomáhá zvyšovat tepovou frekvenci – tepovou frekvenci a délku trvání zatížení, ne dvacet minut.

Dá se říci, že stimulace vhodné pro nepovolaných osob, kteří potřebují obnovit po nemoci nebo doby hospitalizace (včetně kontraindikace) . Ale mluvit o úplné nahrazení fyzického cvičení (dobrovolné kontrakce), je nemožné. Přemýšlejte dlouho

a tvrdě o tom, zda koupit, vím, že sportem lze dosáhnout co nejlepších výsledků.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...