GetSize - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky
Potenciál

GetSize – negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

GetSize – nastavit schopné zlepšit sexuální výkonnost každého člověka. Je vyvinuta na základě unikátního německého metodiky dříve používané v porno průmyslu. Nástrojem přispívá k posílení erekce, prodloužit pohlavní styk, zabránit rozvoji onemocnění prostaty a močové trubice. Navíc, mnoho lidí se rozhodnou koupit GetSize na zvětšení penisu.

Tento systém může být použit jako doma na ad hoc nebo trvale. Přísné kontraindikace tak neučiní, jako věkového omezení. Zvážit jeho vlastnosti dále.

Obsah článku:

 1. zařízení a provoz
 2. Výsledky příkazem Get velikosti
 3. Pravidla aplikace
 4. Výhody způsobu

  LI>

 5. Kde prodávané set

zařízení a provoz Getsize

Tato sada se skládá ze dvou kusů – mini-simulátor pro penisu a stimulující gelu. Mohou být použity samostatně, ale v kombinaci synergicky s sebou. Proto položky jsou prodávány pouze dohromady:. Zjistit náklady na gel pro muže GetSize, mini simulátoru, nemůžete

Trainer

Mini-trenér je vytvořen ve tvaru prstence s vnitřním žebrovaným povrchem. Materiál – lékařský silikon. Je to hygienické a hypoalergenní, a také má dostatečnou roztažnost, takže je vhodný pro penis libovolného průměru.

Trainer GetSize, skutečné hodnocení, funguje podobně jako tento:

 • aktivně masáže kůže penisu a kolem něj, odchytu oblastech, které nemohou být zpracovány s obvyklým masáž;
 • zrychluje krevní oběh v oblasti aplikace, eliminuje zácpy způsobené sedavým způsobem života;
 • zlepšuje okysličení buněk, což přispívá k jejich regeneraci.

Mini-trenér pomáhá posilovat a léčit krevní cévy v oblasti třísel. Díky tomu lze dosáhnout erekce rychleji, a nad ním kontrolu snazší.

Gel Getsize

V mužském smetanou GetSize obsahuje 6 silný povzbuzující potenci:

 1. extrakt Tribulus stimuluje produkci testosteronu, zvyšuje libido, zlepšuje metabolické procesy.
 2. Výpis Panaks z radix vstupuje do těla cavernosum penisu, zlepšuje jejich prokrvení, což přispívá k prodloužení erekce.
 3. Extrakt Aralia zvyšuje citlivost erotogenní zóny.
 4. oleje vilínu snižuje riziko vzniku onemocnění prostaty, má protizánětlivý účinek.
 5. Allantoin zvlhčuje pokožku penisu kompenzovat nedostatek přirozené mazání ženského partnera.
 6. polyglykolu 400 ohřívá pokožku, což výrazně zvyšuje efektivitu masáže.
 7. OL>

  mezi jednotlivými složkami,

  žádné syntetické hormony, alkohol, agresivní nebo účinné složky. Takže koupit gel GetSize zvětšení penisu je možné bez obav z podráždění kůže, alergické reakce nebo jiných vedlejších účinků.

  Výsledky využití Get Size

  německé způsoby stimulace tkáně penisu vede k takovým výsledkům:

 • 5 cm zvyšuje délku penisu;
 • 50% v průměru zvyšuje trvání pohlavního styku;
 • 4-5 aplikace je nutné získat znatelný vliv.

Potřeby na vědomí, že používání německých technik pomáhá obnovit důvěru, zvýšit intenzitu vjemů z pohlavního styku a dosažení orgasmu živější. O tom svědčí i názory o skluzu-GetSize vlevo pod podmínkou zachování anonymity.

Aplikace pravidel

Podle lékařů stimulující gel Get velikost jako simulátor, vhodný pro použití v

domácnosti. Pravidla pro jejich použití jsou detailně popsány v návodu. Trénink nemůže být prováděna déle než 30 minut; Je zakázáno nosit penis prsten v noci nebo v přítomnosti mikrotraumata pokožky.

Urologové doporučují pečlivě zkoumat všechny součásti soupravy před prvním použitím. Jejich kvalita závisí na tom, kde koupit gel pro zvýšení potence GetSize a jeho simulátoru. Pokud se na povrchu Kroužky mají rigidní vložky nebo prasklé, mohou způsobit zranění a trhání měkkých tkání. Z používání této soupravy by mělo být opuštěné.

Výhody způsobu Getsize

Set pro stimulaci erekci a zvýšit penis, vyrobený německou technikou, má několik výhod:

 1. vnější použití. – žádné tablety a kapsle, mohou vyvolat nežádoucí účinky,
 2. Snadné použití -. Pochopit princip fungování sady na několik minut
 3. Kumulativní účinek – při pravidelném používání, účinek je zesílen

.

Neméně důležitou výhodu – je to, kolik Get Velikost ke zlepšení erekce. To je několikanásobně levnější než populární stimulanty potence a afrodiziakum. Cena zemního gel pro zvětšení penisu GetSize bude minimální, pokud si ho objednat od distributora

přímo.

Kde prodávané set

Objednávka Získejte Bed prostřednictvím oficiálních internetových stránek: kit bude odeslán na jakoukoliv adresu v rámci Evropy a Společenství nezávislých států. Společnost zřídila bezplatnou linku, které můžete volat objasnit všechny nuance. je zaručena diskrétnost.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...