Zprávy

Iqooster – recenze, cena, kde koupit, koupit teď, tablety

Vznik přirozeného léku „Iqooster“ určená ke stimulaci mozkové činnosti a harmonizovat nervový a imunitní systém, které jsou často spojeny s jednou tajný „projekt Einstein“, která začala v SSSR v polovině XX století. Je obtížné říci, co je fikce a co je pravda, ale účinnost léku a jeho schopnost zlepšit paměť, soustředění a další kognitivní funkce dělat tyto legendy nejpravděpodobnější. V každém případě, protože věděl o skutečných možnostech Iqooster pro stimulaci mozku, to je snadné uvěřit.

Počátky Iqooster

Před sovětští vědci se podílejí na projektu „Einstein“ v 60-tých letech úkolu bylo maximalizovat potenciál lidského mozku a zvýšit produktivitu pomocí jednoduchých a dostupných nástrojů, jako jsou kapsle nebo tablety. Komplexní technická stimulace nebyla považována za prioritu, protože se předpokládalo, že aktivace mozku bude muset provést, včetně těchto podmínek, kdy masivní zařízení není k dispozici.

Spotřebitelé stimulant mozku měl být zástupce bezpečnostní služby, který vyžaduje profesionální koncentraci a vysoké duševní aktivitu po dlouhou dobu. Mimochodem, takže v současné době využívají moderní nootropic drogy „modafinil“ v ​​armádách (hlavně u námořnictva) ve Spojených státech, Velké Británii, Francii a Indii. Ale problém byl, že kromě zástupci speciálních služeb, lék v jedné z úprav bylo poskytnout stimulaci kognitivních funkcí vedení země a silné syntetické drogy dát četné vedlejší účinky, které výrazně omezovaly rozsah použití finančních prostředků.

Takže na jedné z fází vývoje produktu vědců zcela přešel do přírodních složek, z nichž se nakonec vyvinula recept na „dokonalou pilulky“. Ready a moderních verzí tohoto nootropic Suplement s názvem „Iqooster“ ( „Iqooster“). A ona byla schopná, jak aktivovat skryté rezervy v mozku tak úspěšně pomoci v boji proti nespavosti, deprese, cévní dystonie.

Specifičnost kompozice Iqooster

Bez ohledu na to, kolik pravdy v této legendě, moderní „Iqooster“ nemá obsahovat řadu „správných“ a dobře vybraných složek, že je v těchto prostředcích by měl dát silný, ale měkký postupně zvyšující účinek, který přetrvává Aby dlouhá doba a po absolvování kurzu. (Přesný čas závisí na jednotlivce k jednotlivci, rychlost metabolismu a rychlosti vylučování účinných látek z těla).

Na širokém spektru nootropní a preventivní účinky působení:

 • extrakty z Ginkgo biloba, ženšen, Schisandra,
 • přírodní výtažky z jetele, třezalky, Astragalus, amarantu semen, různé daleko východní byliny, příčky vlašské ořechy,
 • micely (částice, které tvoří nerozpustné jádro a stabilizační shell) pšeničné klíčky, žitné buňky, z dýňových semen, Shiitake houby, borovice ořechy, zázvor, atd.,
 • biokoncentraci vlašské ořechy, oliheň, kozí mléko, ze žraločích jater, housenice.

kromě toho, s ohledem na kamenné ropy a shilajit je známý a populární samy o sobě, a to i mimo kombinaci s ostatními. V důsledku tohoto uspořádání je jedním z nejčastěji ve výčtu výhod drogy volat schopnost:

 • k urychlení procesu myšlení (na úkor více „čisté“ přenos signálu mezi neurony a plné „síla“ tkání aktivních částech mozku),
 • ke zlepšení paměti,
 • zvýšit koncentraci a pozornost,
 • normalizovat koordinaci
 • k úlevě od bolesti hlavy a křeče,
 • harmonizovat sen
 • , jak se zbavit deprese, strachu a úzkosti.

Vlastnosti používání a kontraindikace Iqooster

„Iqooster“ dvě formy: kapsle a prášek (různé velikosti a barvy balení: v modré – pilulka, červená – prášek). To se provádí, aby se usnadnil volbu individuálního způsobu aplikace, která poskytne maximální efekt.

 1. Kapsle. Dospělí a děti od 12 let brát třikrát denně kapsle půl hodiny před jídlem (nalačno). Kapsle se promyjí vodou (0,5-1 Cup). Kurz trvá po dobu jednoho měsíce. Tak sekvenci přijetí kapsle je k dispozici ve třech barevných provedeních: Bezbarvý – před snídaní. Hlavním cílem je stimulace krevního oběhu, dodávky energie pro rychlý přechod na aktivní bdění, recuperation.Orange bílá – před obědem. Hlavním úkolem je stimulace hypotalamu a hypofýzy. Extra – normalizaci endokrinního systému a metabolických procesů, stabilizace emoční background.Green-bezbarvý – před večeří. Problém je redukován na měkké, uklidňující vliv, cvičit mozek ke spánku.
 2. Prášek. 5 g prášku (1 odměrka) rozpuštěného ve 100 ml. Spotřebována na lačný žaludek půl hodiny před jídlem třikrát denně po dobu jednoho měsíce. Celkové množství jedné lahvičky s práškem – 60 gramů

.

Kontraindikace léčiva zahrnují hypersenzitivitu, alergii na léčivou látku. Tak například, ořechy obecně a borovice Zejména je známý jako běžný alergen. Kromě toho se nedoporučuje překročit podmínky použití Iqooster a dávkování. Je například známo, že nadměrné užívání Ginkgo biloba zvyšuje riziko mrtvice. Léčiva s jeho obsahem je zakázáno současně pití s ​​protidestičkové léky a antikoagulancii. – léky na ředění krve (např. Kyselina acetylsalicylová)

Připomínka k Iqooster: typická a atypická

V průběhu let své existence na trhu lék Iqooster recenze podařilo shromáždit některé naprosto nadšení skeptický. Všechny tyto názory mohou být rozděleny do několika skupin a přinést určité vzory:

 1. horší stav tkáně mozku a nervových systémů na začátku přijímání Chembuster je výraznější účinek léku. Často z těchto poloh působení Iqooster popsat lékařů. Vzorek Hodnocení:. “Pacienti někdy ani neuvědomují, že dosáhnou hranice Prostě jít do práce, jen projít sezení, není dostatek spánku, pozoruje malé děti, do té doby, únava se postupně zvyšuje Pak, když kalkulačka ukázat jak. moc spát a odpočívat, a to, kolik potřebuje k odpočinku, mnozí jsou překvapeni. U těchto pacientů účinnost „Iqooster“ patrný téměř okamžitě.“ (Pavlenko, V. M., neurologie).
 2. silnější, ale nebezpečné nootropika se snažil osobu, tím víc … skeptický, že se odkazuje na „měkké“ Iqooster. Nicméně, stejný skepse může být viděn ve vztahu k některým funkcím jiných drog. Příkladem takového hodnocení:

S Piracetam jsem účinnost nezvýšila. I byl vyrušen a nervózní. Fenotropil z dojmem energie bylo, ale dobré pro duševní práci nebyl. Pití Ladasten. No stimulace si toho nevšiml. Na na rozdíl tam sebeuspokojení a letargie. Zkoušeli yohimbin. myslím, že to je k ničemu, jako povzbuzující prostředek nervového systému, ale funguje to jako afrodiziakum, sibiřský ženšen, všímat jeho účinek, je třeba vzít v polybutylen najednou (u sazba 20 kapek) s Adbusters taky. – výsledek začali všímat od druhého týdne kurzu „. (Victor Z. Perm ).

Většina hodnocení „Iqooster“ jsou pozitivní povahu, ale jsou uninventive a monotónní. Cennější zpětná vazba je nestandardní, z nichž některé jsme našli na internetu:

“Potom, v souvislosti s Iqoosters mnoho vzpomenout na‚kraji temnoty‘. Kniha obliby a film v generálním porušil všechny rekordy. Proč by to, jeden divy. A to zachytil autory . tento latentní potřeba lidem k rychlému a dramatickému vývoji My chytil jistý vždycky jsem chtěla pilulku, abych to ještě úspěšnější a bohatší, ale prostě tak, jak já sám bych si přál, aby Drunk. -, a skutečnost, že jste se již strukturované a vyvinul. a celou tu dobu jsem si přál, abych dělal ne „ayalas“ pak, když film je bolest hlavy, koma. Tady Iqoosters, že to, co jsem chtěl, ale ne to, co je zobrazeno ve filmu, protože pro udržitelný efekt, můžete ještě dostat ven na hřišti.“ (Cyril M., Moskva). Em>

“Čekal jsem, že po‚Chembuster‘se mozek začne pracovat jako motor‚Ferrari‘. Ale ukázalo se, i když je opatrný. Réva bez tohoto zvláštního koňských sil, tak hladce a plynule . jako „Tesla“. Dívky pravděpodobně nebude rozumět mi, ale představte si, že polovina všech převezme auto sám, a ty, jako, neobtěžoval, ale jsem si jist, že to určitě dosáhne, a rychleji než ostatní. Plus ostatní z cesty. Pokud budete potřebovat váš mozek pracoval jako běžný mechanismus, bez prokluzování kol, dále jen „Iqooster“ fit“. (Sergej Volkov, Khimki). Em>

“Můj mozek pracuje na 100%. A vy mozek pracuje na 100%. Je-li v přírodě jste viděli tělo, které nebude fungovat? I zánět slepého střeva, který je považován za atavism, a že dítě se účastní v imunitních procesech, ztrácí hodnotu s věkem. A volání nějaké 5-10%. Nesmysl. Což jsem si vzpomněl, protože 100% využití procesoru může být i jinak. Když je CPU ucpané, počítač neběží nic. Proto ji neznamená to, že o „Iqooster“ může být zapomenuta. poslední 3 roky jsem měl dva kurzy / rok. V dubnu a listopadu. je to moje první dodatek a nejoblíbenější. Každý rok jsem se prozkoumat 2-3 nové nástroje zlepšit fungování svého mozku, ale s „Iqooster“ a počtu a kvality duševní energie, nesrovnatelný s jedním.“ (Victoria Biryukova, SPB). Em>

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *