Neurosystem 7 na hubnutí - posudků, ceny, připomínky, oficiální web
Zdraví

Neurosystem 7 na hubnutí – posudků, ceny, připomínky, oficiální web

Na trhu je doslova zaplaven novými doplňky na hubnutí, a všechny z nich jako jedna slibují rychlé a efektivní výsledky. Sites-denní hodnocení naplněné fiktivními lidmi a dokonce i dietologů, tak prodejců Nanosistemy nápadný rozdíl od vysílání k revizi webových stránek Video velké tenké dívky
Pravda zákulisí:. Chcete-li zhubnout, podařilo se jí to z účinků Nanosistemy-7, as pomocí lékařů z UE kliniky doktor Bormenthal, který několik měsíců vedl pacienta ke štíhlé a zdravé tělo. Nyní mluvme o Nanosysteme všechny bez vynechání nejpodivnější podrobnosti.

Spustit se sliby výrobce -? Co můžete očekávat od Nanosistemy

První věc,

kterou si uvědomit, je, že podivné slogan nepoctiví

obchodníci, kteří hlasitě prohlašuje: klasický hubnutí dehydratuje organismus. Umíte si to představit? Vyvážená strava a pravidelné pití, podle reklamy, škodlivý účinek na tělo.
nový doplněk s módní předponou „neuro“ v názvu dělá divy v 7 dnech eliminuje nejen obezity, ale také jeho následky, udržování rovnováha tekutin v těle. Jděte ven tento dodatek dříve, bylo by to úžasné plot programu „Neuvěřitelné, ale je to pravda.“
Mimochodem, výrobce produktů umístil tuto látku jako „smart komplex“, které ničí tuk z 1 jednom dni , Ano, slyšeli jste dobře, protože ostatní 6 dnů předmětu „smart vzorec“ řeší jiných stejně důležitých úkolů.

Uvidíme, jak se to dělá:

  1.
 • Day. Červená kapalina připravuje tělo na hubnutí. Jaké mechanismy jsou zodpovědné za to, řekl, že prodávající. Ve stejném období, zastavit přijímání kalorií. Co to znamená na fyziologické úrovni, zůstává unclear.A zdravé tělo je zaměřena na trávení živin, zatímco nedostatky v systému kalorií může opravdu „projít“ by, a to v omezeném množství. V každém případě, že by nebylo dobré.
 • Den druhý. Oranžová kapalina snižuje chuť k jídlu, snižuje chuť na sladkosti a tučných jídel. Je zřejmé, že ve dnech, které následovaly hubnutí osoba bude nadále pokynout bagely se sezamem a kondenzovaným mlékem a chutné hranolky.
 • Den třetí. Žlutá kapalina věští nejzajímavější – destrukci tukových buněk s následnou redukcí tuku. Na jeden den zvuků promising.Just představit: malou lahvičku za pouhých 24 hodin, v závislosti na výrobci, spálí všechny ty přebytečné fat.However, ani jak se zákony fyziky, biologie a konečně, fyziologie, osoby trpící nadváhou

  nebo obezita nebude otáčet v mrknutí oka do lehkého třtiny. Bohužel.

 • Den čtvrtý. Zelená tekutina brání tvorbě nových tukových buněk. Jak se to stane, ani autoři ani prodejci doplňku neupřesnila.
 • Den pátý. A tady se stalo skutečné „zázraky“, protože modrá barva kapalných způsobuje, že tělo k převodu bílkovin, tuků a sacharidů na energii pro body.Everything v tento den se dostanete do žaludku, pak zase do „svazku energie “. A teprve v dalších dnech, vše bude spadat do místa:. IBU získat zpět „ztracené“ stavební, ochranné a dalších důležitých funkcí
 • Den šestý. Modrá kapalina na předposlední den kurzu zlepší celkový stav celého těla systems.The účinku látky, a tady hraničí zázračné, protože to znamená, že „inteligentní“ dodatek bude vyhnat nemoc, vyhnat

  chronickým onemocněním, making orgány, buňky a tkáně zdravé.

 • Den sedmý. I učinil Bůh … obchodník. Fialová kapalina, jako zajištěné reklamu, normalizuje metabolická processes.Amid tato transformace zlepšuje peristaltiku střev a žaludku. Stručně řečeno, tělo se stává jako nová, ale stále štíhlá.

Vezměte prosím na vědomí, že uznávaný „smart formule“ není ten druhý, jako koncentrát pro přípravu nealkoholických nápojů.

Pokud si přečtěte návod k použití a pečlivě zkoumat obal na zádech a stále nedaří najít náznak toho, co je před námi. – farmakologické prostředky, nebo v nejhorším případě, BAD

výrobce NeuroSystem 7 -? Lektvar z úkrytu

Na stránkách, které prodávají Neurosystem publikoval zajímavé dokumenty – dvě prohlášení pro tyto produkty. Nicméně, pokud chcete studovat papír přímo na stránce výrobce se čeká na zklamání: obrazy nemůže být zvýšena. Věřit „ani slovo“.

Důležitá poznámka z tohoto dokumentu:. Kapalné látky ve všech barvách duhy produkce v místnosti # 12 v budově 5 v naryshkinskaya uličky v Moskvě, který obdržel certifikát shody „o bezpečnosti potravin“

Mimochodem, toto je

jediný a Nanosistemy. Je to opravdu bezpečné pro tělo, protože je založen na obyčejná destilovaná voda, zředěný levného potravinářského barviva. Pro medicínu a doplňků pro hubnutí „duševní vzorec“ je irelevantní.

Kromě potravinářských výrobků se neprovádí příslušné zkoušky lékařské povahy musí prokázat svoji účinnost. Důvodem je nedostatek účinnosti. Kdo nechce riskovat pověst?

No laboratorní a doktor o takových „doplňky“ nezanechává zpětnou vazbu, neboť hrozí, že zdiskreditovat jméno. Nicméně, rozhodnutí o koupi „inteligentní vzorec“ je vždy na vás. Barevné kapalné vzhled fascinující -. Skvělý způsob, aniž by došlo k poškození diverzifikovat šedivé pracovní dny

Ale zhubnout nepomůže, i když tvrzení výrobce jinak. Má Saffron olej vytváří tak silnou chvění-up uvnitř těla přes rychle, přesně a přesně, ničí tuk? Je na čase, aby se seznámili s složení duhovým směsi.

záhadu složky – to, co je v Neurosystem 7

?

Součástí „intelektuální“ koncentrátu velmi různorodé. V některých případech vyvolává otázky, v ostatních záhadných. Přesvědčte se sami:

 1. Water.
 2. Kyselina citronová.
 3. Oil divokého šafránu.
 4. pupalkový olej.
 5. pikolinátu chromu.
 6. Komplex prebiotik.
 7. synefrin 6%.
 8. Výtažky z fenyklu.
 9. Kořenový jakon extrakt.
 10. žumen quadrangularis.
 11. Konzervační látka sorbát

  draselný.

Je-li voda a „citron“ Otázkou je víceméně jasné, pak zbývající body by měly jít číst dál. Mimochodem, výrobce zřejmě zapomněl zmínit barviva v kompozici.

Olej z divočiny šafrán

Co se říká, že je:. Plant odstraňuje tukové buňky, zvyšuje krevní oběh, se vrací do harmonie, zdraví a energii

Co je vlastně případ:. K čištění cév a posiluje srdeční sval, transformační pokožku a vlasy, zrychlený metabolismus, což přispívá k odejmutí tuku z těla

, ale tento účinek lze získat pouze z přírodních olejů, za studena lisovaný, za použití vnitřek 1000mg za den (po lékaře jmenování). To byl doplněk v kapslích, které obsahují indikace a kontraindikace pro použití, informace o formě uvolňování.

zpět do olejové šafránu v Nanosysteme 7. množství látky v 1 lahvičce známa, ale vzhledem k tomu, že objem lahviček – 2,5 ml – to vede k logickému závěru: olej z divokého šafránu a jeho blahodárné účinky na dále jen „přípravek“ zůstane jen název.

pupalkový olej

Co se říká, že je:. Primula zastaví tvorbu tukových buněk

Jak je ve skutečnosti:. Antioxidanty a omega-6 jsou hlavní přednosti této rostliny, které přispívají k omlazení buněk a pozitivně ovlivňují mozkové tkáně

Primrose olej vytvoří pocení (pocení) a diuretický účinek, je hojení ran vlastnosti, používá se jako velký vykašlávání pro nachlazení.

Pokud tento olej pravidelně konzumují (například v kapslích) může snížit hladinu cholesterolu a riziko srdečního infarktu, mozkové mrtvice. Je známo, že pupalkový způsobuje, že cévy silnější a krevní tlak normalizuje. Zhubnout a boj proti tuku, tento dodatek neúčastní.

Complex prebiotika

Co se říká, že je:. komplexní snižuje množství tělesného tuku

Jak je pravdou: bakterií (v některých případech, a kvasinek, které jsou součástí společné jméno „prebiotika) pomáhají k lepší práci střev, protože odstranil podráždění, zmírnit nadýmání a pomůže posílit židli.

Účinnost prebiotik na hubnutí nejsou prokázány, a studium jejich dopadu pokračuje. Jedním z pokusů, které byly provedeny podle britských vědců ukázal, že Lactobacillus rhamnosus „“, „fermentum“ a „amylovorus“ pomohla ztratit až 8% hmotnosti lidí s obezitou.

Nicméně objemy vrátil krátce po zmizení prebiotik z vaší každodenní stravy. Úlovek NeuroSystem 7 takto: výrobce neuvedl druh bakterií / kvasinek, které jsou členy komplexu. Možná, že mnohem zdravější pro postavu může být jogurt z blízkého obchodu.

Synephrine

Co to říká, je: Synephrine vysílá signál k zastavení sad kalorií (ke komu a kde – neurčeno)

.

Jak ve skutečnosti je: a bezbarvá látka patří do skupiny alkaloidů, a hlavním zdrojem pro získání to bylo kůra citrusových plodů. Prozkoumat synefrin začala před sto lety – v 20-tých letech minulého století. Bylo pak možno stanovit účinky přirozeně.

To zvyšuje krevní tlak a zužuje stěny periferních cév (např, nachlazení), podporuje dilataci žáků, stimuluje dělohu a uvolňuje střeva, což bylo prokázáno na experimentálních zvířatech.

K dnešnímu dni žádný autoritativní výzkum, který potvrzuje účinnost této látky při hubnutí. Synefrin se nevztahuje na schválené doplňky, takže to je používáno jako sympatomimetický, to znamená, že prostředky pro stimulaci některých částí nervového systému.

Podle nepotvrzených zpráv, synefrin urychluje rychlost bazální metabolismus (dělá tělo aktivnější vynaložit kalorií v klidu), pokud se tento látku v dávce 30 až 50 mg za den.

Mimochodem, většina potravinových doplňků, které obsahují synefrin v kompozici má v průměru až 14 mg látky na 1 g doplňku. Jaké je dávkování přirozeně v Nanosysteme?

soudě podle velikostí ampulí, bezbarvé látky v prostředku není vůbec nebo je jeho množství je tak malé, že ve skutečnosti je potom zbytečné.

Fenykl extrakt

Co se říká, že je:. Plant proniká membránu tukových buněk a přestávek je zevnitř

Jak ve skutečnosti je:. Plody fenyklu pomáhá zlepšit zažívací trakt

Pozitivní vliv na trávící funkci, zvyšují produkci žaludečních šťáv a zlepšuje stolice, zmírňuje tělo před zácpou. Jeho hlavním cílem je fenyklu – (. Trávicího traktu, průdušek atd.) K odstranění křeče

fenykl obsahuje vitamín B, C a minerály, flavonoidy a další biologicky účinné látky, které může zmírnit příznaky běžného nachlazení (uklidnění kašel), pomoci aktivně aktualizovány buněk a dokonce i boj s tlakem, ale ke snížení hmotnosti, je rostlina, je irelevantní .

Kořenový jakon extrakt

Co se říká, že je:. Jakon čistí tělo toxinů, snižuje množství tělesného tuku

Jak je pravdou: Kořeny této trvalé podobný ve vzhledu k bramboru, ale mají sladkou chuť hrušky. Často kořen jakon se používá jako přírodní sladidlo a mohou být syrova. – je to užitečné pro tělesné zdraví

Rich chemické složení má pozitivní vliv na srdce a cévy, zlepšuje průtok krve a brání vzniku srdečních chorob, aterosklerózy. Další důležitou funkcí kořene je regulovat hladinu cholesterolu, takže se doporučuje pro diabetiky.

Pokud mluvíme o hubnutí, role kořene jakonového je malá, jak spalování tuků to dělá. Nicméně, jeho plody jsou nízkokalorické, no – „bude mochegonnah“, vyčistit organismus od strusky a toxických látek

.

žumen quadrangularis

Co se říká, že je:. žumen GBU přemění energii

Jak ve skutečnosti je: je rostlina patřící do skupiny doplňků, které jsou tradičně používané při léčbě kloubů a kostí. Žumen je používán jako lék na astma a dokonce i alergie, ale výzkum jeho účinnosti bude pokračovat.

Další velká plocha aplikace tsissus čtyřúhelníkového – je léčba metabolického syndromu, který zahrnuje vývoj srdečního onemocnění nebo diabetu jako hlavní satelitů nadváhy

.

Jak studie ukázaly, že žumen nevyléčí, ale umožňuje zmírnit stav těla s nemocí. Další studie (to trvalo 2 měsíce, a zúčastnilo se jí více než 120 lidí) ukazuje schopnost rostlin k boji proti obezitě.

Během účastníků experimentu obdržela orálně 1000 mg denně tsissus, kombinace s dalšími živinami, jako je selen, chrom a zelený čaj. Mírně to opravdu pomohlo snížit množství tuku kolem břicha a snížení tělesné hmotnosti (čísla nejsou součástí dodávky).

Po analýze studie, vědci zjistili, že žumen quadrangularis funguje pouze v kombinaci s jinými potravinových doplňků, ale jako samostatná látka je bezmocná při hubnutí.

Jako ve velkém měřítku studie tsissus nebylo provedeno, můžeme jen domnívat, dělá rostlinu při léčbě metabolického syndromu nebo vytváří placebo efekt.

Chromium pikolinát

Co se říká, že je:. Chromium předchází tvorbě nových tukových buněk, „metabolického programování“ (jako je zbytečně velká slova použitá na stránkách Nanosistemy)

Jak je to ve skutečnosti: Asi před 5 lety, tato látka se stala populární v UE mezi lidmi, kteří se starají o své postavě. Jeho hlavním rysem je odstranění deprese a špatnou náladu v odmítnutí sladkostí.

pikolinátu chromu k nám přišla z Ameriky a západní Evropy, kde je více než tucet let byli mega populární od 2000-tých let. Ale v roce 2013 se objevily autoritativní, velmi velké a nezávislé studie prokázala, že je marné chromu v redukci váhy.

Z průzkumu kromě toho vyjádřil obavy o jeho bezpečnosti a případných zpožděných účinků u většiny lidí (zejména těch, kteří trpí nadváhou nebo obezitou). Hádejte, co se stalo potom?

„dietní“ sláva chromu začala propadat a „auto“ neprodané zásoby této látky se nalije do trhy méně rozvinutých zemí, mezi nimiž bylo UE. Zde začíná nejzajímavější, protože chrom je připočítán s neuvěřitelnými vlastnostmi!

Například:

 • reguluje hladinu cukru v krvi,
 • snižuje chuť na sladké potraviny;
 • reguluje metabolické procesy;
 • zvyšuje svalovou hmotu;
 • odstraňuje pocit hladu, atd.

K realitě těchto případů pouze první položka je pikolinát chromu v malých dávkách opravdu pomáhá inzulinu na „navázat kontakt“ s glukózou, takže je předepsán pro lidi, kteří trpí diabetem 2. typu. Ale to není tak jednoduché, když se podíváte na četné studie.

Jeden z chrom snižuje množství cukru, udržování normální reakce těla na inzulín (při použití v podání množství 200 mg látky, denně po dobu 3 měsíců). Za druhé, je hladina cukru u diabetiků, kteří se chrom 3 měsíce nebo déle, se nezmění.

Třetí studie provedená na zdravých lidí (přes 400 účastníků) a zjistil, že chrom nemá vliv na hladinu cukru a jeho „vztahy“ s inzulínem. Vědci dospěli k logickému závěru: jen někteří lidé s diabetem látka může být užitečné

.

Neurosystem 7 jakmile amp nabídky v nejlepším případě k ničemu věci. Osoba, která trpí obezitou a cukrovkou, nebude to pomůže k normalizaci stavu objemu maličké „bottle“ s neznámým množstvím chromu.

konzervační prostředek sorbát draselný

Co říkají o něm NeuroSystem 7:. Nic

Jak je ve skutečnosti jsou: na balení různých výrobků této konzervační látky se označuje jako E202 a platí pro potlačení škodlivých mikroorganismů (bakterie, houby). Ale zvýšené množství sorbátu draselného mohou inhibovat a zdravé střevní mikroflóry.

Obecně platí, že tento dodatek je neškodný pro vaše zdraví, ale výrobky, které obsahují to se nedoporučuje používat u těhotných žen. „Předávkování“ vede k vedlejším účinkům, jako je říhání, nevolnost, průjem nebo naopak zácpa.

Složení Nanosistemy velmi pochybné, protože výrobce a mnoho prodejců poskytnout účinné prostředky barevného vody živinami, omezených v dávce (a většina z nich mají vedlejší účinky, že úbytek hmotnosti si ani překrytí).

Co říká spotřebitelském balení NeuroSystem 7?

Za prvé, na tom, jak pečlivě výrobce tohoto nástroje pracoval na potravinovém koncentrátu maximum zápas pro přípravu nápoje současný zdravotní doplněk.

To bude mít také formu uvolnění Nanosistemy, a pravidla dávkování a přijímání. Poukázal i seznam krátký kontraindikací, ale zapomněl na zprávu o indikacích pro použití!

Pro ty, kteří vytvořili „inteligentní vzorec“? Pro lidi, kteří skóroval až 5 kg nadváhy? Pro lidi s nadváhou? Nebo pro ty, kteří jsou obézní? Možná, že „doplněk“ je zamýšlen tak, aby se zabránilo přibývání na váze?

, ale o to se uzavře pouze reklama, polohování Neurosystem jako Bud spalovat tuk, který „nemá žádné analogie ve světě.“ Je zřejmé, že pít to všechno a štíhlé, a úplné.

zvláštní detail je způsob přípravy nápoje: „Dospělí se 1 ampule za den, bez ohledu na jídlo.“ Pokud pokyny výrobce zaměřené na dospělé, pravděpodobně by mělo být doporučení / zakázat pro děti? Bohužel, to nebylo.

Mimochodem, instrukce na „duhový“ nástroji opakuje nápis na obalu. Ve skutečnosti se jedná o jednoduchý kus papíru, že pohledávky, které mají být nazýván „uživatelská příručka“ pro důvěryhodnost kupujícího.

Všechno ostatní, a složení NeuroSystem 7 byl pevný háček. Výrobce nechtěl specifikovat prebiotika složité a ve vztahu k chrome byli ještě nezodpovědné, že uvedení jeho denní sazba na obsahu látky v lahvičce.

Kupující může jen spekulovat o tom, proč jsou informace uvedené na obalu byla špatná. Možná, že důvod, proč se to stalo minimální obsah uvedených látek, která odstraňuje potřebu nějak označit je. Možná, že přípravek podle tohoto vynálezu je relevantní pouze pro uživatele, ale ne ke koncentrátu.

Kdo prodává Neurosystem 7 a kolik to je?

Zabývají se prodejem podvodníky – každý, kdo chce rychle vydělat peníze podvodně, a stejně rychle zmizí z dohledu. Weby, které prodávají tento „doplněk“, jak dvojčata jsou opakující se, že to udělal na stejném modelu.

Síť má desítky z nich, ale každý z nich volá sebe „oficiální“. Každý z nich nabízí šílené slevy na Neurosystem – jen … na lahvičku, pokud si koupíte sedmidenní kurs. Jednoduchý matematický:. 7 x 149 = 1043 rublu přes týden na základě zbytečné potravinového koncentrátu

Tato volba je doporučena Kurz trvá minimálně 4 týdny. Ve skutečnosti, ztratíte 4 tisíce rublů namísto 149, což je tak atraktivní, říká, že je (v 97% případů Manager přesvědčí klienta, aby koupit celý kurz pro určitě zhubnout).

Jaké závěry můžeme vyvodit? Peníze za celý kurz, i když malé, ale vzhledem k tomu neznámého složení a dávkování všech komponent mnohem rychleji a efektivněji zhubnout jen tu peněženku. Mimochodem, dále jen „zablácený“ část Nanosistemy a podvodných slev je jen začátek. Přejít na bobulí.

Dobré recenzí Neurosystem – odkud pocházejí, v případě, že dodatek je k ničemu

?

Na začátku článku jsme se zmínili o hodnocení těch, kteří se podařilo výrazně zhubnout pomocí „inteligentního vzorec“. Zvláště působivé je záznam o hubnutí:. Štíhlý a mladší žena se snaží na obrovské velikosti oblečení, které se vejdou ní byl před pár měsíci (možná za měsíc, protože Neurosystem slibuje rychlý úbytek na váze)

Co by mohlo více výmluvně říct i ty nejnáročnější zákazníky, kteří nevěřící „smart“ vzorec funguje perfektně? Působivá videa posiluje názory dietitians a výživu – ať tyto postavy jsou smyšlené, ale vypadají, a říkají, že jsou skutečné: tady je fotografie, zde jsou jejich slova. Není to dost?

Chcete-li být více přesvědčivé v koncovém prodeji „křičí“ podvodníky místo těchto osvědčení, které nejsou možné ani s lupou vidět pravdu o Nanosysteme 7, jehož podstatou – potravinového koncentrátu, bezbarvé látky, plněné barvivy.

Ale zpět k video poštou na některých webových stránkách Nanosistemy. Co je to s ním? Na jedné straně, je vše v pořádku – je to skutečná žena, která skutečně podařilo ztratit 60 kil. Vidíme ji snaží na starých šatech, demonstrující výsledek hubnutí.

Na druhou stranu, je nestydatý podvodník. V tomto přehledu neuslyšíte slovo „NeuroSystem 7“, „červenou lahvičku“ nebo „intelektuální vzorec“, protože původní verze podvodníci se jen střed obrazu.

Na začátku původního filmového charakteru – jmenuje se Julia říká, kolik kg vážila při první návštěvě „Dr. Bormental“ a spravedlivé podíly čísel: zbavit se 60 liber nadváhy trvalo 8 měsíců tvrdé práce. Kromě zřejmých závěry o Neurosystem je podvodníci jsou nyní velmi líní!

Mimochodem, originál tohoto stanoviska byla stažena více než před 5 lety (v roce 2014), a zveřejněny na youtube kanálu ztráty klinika váhy „Dr. Bormental“. Nevěřím, že na prázdné sliby potravinových doplňků, obzvláště s takovými silnými prohlášení, stejně jako „intelektuální“ na hubnutí koncentrátu.

Kompletní instrukce: na co se zaměřit při nákupu potravinových doplňků na hubnutí

?

Rozmanitost potravinářských přídatných látek na trhu UE je přes střechu, a na jejich výrobu, jak jsme viděli, může každý, posezení v útulné místnosti č 12. Při pohledu na další novinku, věnovat pozornost podrobnosti návrhu.

Staňte se po dobu půl hodiny skutečný kicker, který důkladně zkoumá obalů a kontroly doplatek za „aptitude“, a pokud je to nutné, najít chybu s pravosti nadšené kritiky.

Při nákupu dbejte na to zejména:

 • složení doplňku a nárokované složky reklamní sliby;
 • registrační pokyny (indikace / kontraindikace – jedno bez druhého není);
 • kontakty na výrobce (adresa, telefon, e-mail – podvod není kompletní “set”);
 • certifikáty a další dokumenty jako důkaz bezpečnosti a účinnosti doplňků k dispozici na oficiálních stránkách výrobce (pokud člověk nemůže číst je – běh od takového prodejce)

.

Dávejte pozor na to, že prodávají doplněk. Je možné ho koupit v lékárně doma nebo najít v lékárně hubnutí klinik? Pokud jiný si můžete zakoupit výhradně on-line a teprve po zpětném volání z prodejního manažera novinkou, je to s největší pravděpodobností falešná.

Nejspolehlivější ochranou před zázračnými doplňků, které slibují po dobu jednoho týdne, aby spalování tuků na bocích, je vhodná strava a zdravý rozum.

V zájmu dosažení skutečné výsledky hubnutí dost jít na správné diety, mají kalorický deník a pravidelně nutí tělo provádět užitečné cvičení. V tomto případě se na BAD zobrazit „páni“ efekt.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...