Zdraví

Omega 3 – recenze, cena, lékárna, Česká republika

17 Bře 20175369

Omega 3 mastné kyseliny – jsou látky, které lidské tělo potřebuje, ale nejsou jim syntetizovány samostatně. Tyto komponenty jsou obsaženy v rybách, zejména jeho tuku, některé rostliny, zeleniny a rostlinných olejů.

Chcete-li tyto látky mohou být pouze jídlo, a oni rychle oxidují a ztrácejí své vlastnosti. To je důvod, proč je užitečné, aby se polynenasycené mastné kyseliny jako doplňky stravy.

Obsah

Co se děje, proč a kdo potřebuje tyto doplňky

Omega 3 kyseliny jsou v lidském těle různé funkce. V podstatě jsou stavební kameny v procesu rozmnožování buněk, ale také se podílejí na těchto procesech, jako jsou:

 • zpracování eikosanoidů jsou biologicky aktivní látky podobné hormony; tyto komponenty jsou zapojeny do všech interních procesů, jejich nedostatek obsahu vede k chronickým onemocněním;
 • omega 3 kyselin jsou aktivně zapojeny do procesu výstavby buněk jako součást buněčných membrán, a to zejména nezbytné omega 3 pro mozkové buňky, spermie, sítnice, a kardiovaskulárního systému;
 • forma energie: odkládali tukové tkáně rychle vypouštění přístroj a v případě potřeby, omega-3 nemá vliv na hmotnost, ale tělo využít jako další rezerva, která může být použita v jakémkoliv čase,
 • pro tvorbu mozkových buněk u dětí, včetně omega 3 kyseliny uděleného těhotné ženy a kojící matky;
 • ke zlepšení paměti, pozornost, rychlost myšlení u dětí i dospělých;
 • omladit a posílit imunitní systém organismu.

Z výše uvedeného vyplývá, že s omega-3 polynenasycené mastné kyseliny potřebné pro děti a dospělé, protože potraviny, aby si je v dostatečném množství je obtížné, a jsou zapojeny do mnoha důležitých tělesných funkcí a při výstavbě nových buněk .

farmakologický účinek, složení, odformovací

ve svých vlastnostech, omega-3 mastné kyseliny patří k biologicky aktivní potravinářských přísad. Stimulují imunitu, snižuje hladinu cholesterolu, triglyceridů, lipoproteiny, zlepšení metabolismu.

Kromě toho, omega 3 má ke snížení hladiny cholesterolu, antihypertenzní, antiatherosklerotické, vlastnosti protivopsoriaticescoe. Také tato přísada snižuje riziko nemocí, jako je ateroskleróza, kardiovaskulárních a revmatických onemocnění, trombózy vzhledem k tomu, že zvýšení nebo snížení určitých látek v organismu, a to:

Omega 3 mastných kyselin je hlavně se nachází v oblasti zpracování lososů. Byly nalezeny v jiných plemen, ale je menší koncentrace.

Tato látka je rozpustný v tucích. Typicky, kapsle uvolňující přísada, uvnitř něj je rybí tuk, v čisté formě nebo ve směsi v poměru s rostlinným olejem a vitamíny.

plášť je vyroben z želatiny, takže se již rozpuštěný v žaludku. Kapsle jsou baleny do blistrů a kartonů, nebo v lahvičkách z tmavého skla, a tak nemají oxidovat ve světle a neztrácí své prospěšné vlastnosti.

Indikace a kontraindikace

Doplněk stravy omega 3 je ukázáno, že lidí s obezitou, diabetem, hypertenze, aterosklerózy. V komplexní léčbě a prevenci kardiovaskulárních onemocnění a tromboflebitidy. Pro boj s suchá kůže, vypadávání vlasů a křehké vlasy, lupy, a také takové onemocnění kůže, jako ekzému, lupénky a dalších.

Doplněk je možné od 12 let.

Jestliže jste přecitlivělý složky drogy, včetně, pokud jste alergičtí na ryby, a v přítomnosti akutní gastrointestinální infekce, je suplementace je kontraindikováno.

pokyn aplikace pro děti i dospělé

Dospělí a děti se vyzývají, aby tuto drogu před každým jídlem, a to třikrát denně 1-2 kapsle. Chcete-li, můžete pít omega 3 vody.

Vedlejší účinky a předávkování

léčivo omega-3 nemá žádné významné vedlejší účinky, pokud je správně spotřebován. Jediná nevýhoda se Chuťové podezřelý ve spojení se základním materiálem, ze kterého se vytvoří přísadu -. Rybího oleje

V případě předávkování, je přebytek vitaminů A a D v těle, stejně jako žaludeční nevolnost a krvácení z nosu. Také nevolnost, nadýmání a zvracení.

Lékové interakce, konkrétní pokyny

Omega 3 je kompatibilní se všemi drogami, nicméně by neměly být užívány současně Doplněk s komplexem vitaminů, aby se zabránilo předávkování. V případě pochybností o kompatibilitě, je lepší se poradit se svým lékařem.

Nejoblíbenější léčiva s obsahem omega 3

Přípravky obsahující omega-3 mastné kyseliny vyrábí mnoho výrobců. Zvažte nejpopulárnější z nich.

 1. „Omega 3 Doppelgerts aktivní“ je kapsle obsahující nejen komplex polynenasycených mastných kyselin a vitamínu E. ve srovnání s normou, „omega 3 Doppelgerts aktiv“ obsahuje 50% denní potřeby vitaminu E a asi 24% míra omega 3. Mají zvláštním zaměřením na kardiovaskulární systém těla. Uvolnění produktu v tmavých lahvičkách po 30 a 80 tobolkách. Průměrné náklady na balení 30 kusů stojí 300 rublů.
 2. “06.09.Omega 3” – komplexní doplněk obsahující koncentrovaný rybí olej, omega 3, 6 & 9 a lněné semínko olej, vitamin E, olej z brutnáku lékařského. Vzhledem ke svému složení, „omega 3-6-9“ a má tonikum a omlazující účinky na tělo. Lék je dostupný v neprůhledné kelímky, plastové 90 kusů v balení. Cena za lék průměr je 1400 rublů.
 3. “Solgar omega 3” tobolky, s různou koncentrací omega 3. dostupný v tmavě skleněné nádobě po dobu 30, 60 a 90 jednotek v tomto pořadí. Mají vyšší koncentrace živin. Cena za 30 kusů se pohybuje v rozmezí asi 1400 rublů.
 4. „Omega 3 Vitrum Kardio“ – mastné kyseliny posílit kardiovaskulární systém. Vyrábí se ve vysoké koncentraci omega 3 ve formě kapslí, 60 kusů na láhev. Každé balení léku stojí asi 1300 rublů.
 5. „Akvamarín omega-3“ – pečlivě čistí rybí olej s vysokým obsahem vitamínů E a D Release „akvamarín omega 3“ balení 60 kusů, průměrné náklady na balení, je asi 600 rublů
 6. .

Náklady na léčiva se velmi liší od země původu, značky jakosti surovin (levnější ryby použité pro snadnější a levnější léčiva a naopak).

Spotřebitelské stanoviska

Doplněk stravy omega 3 je velmi populární mezi lidmi a má mnoho zkoušek.

Máme na Sachalinu všichni lidé jsou velmi zdravé, tak jsem byl velmi překvapen, když v průběhu těhotenství doktor mi nabídl pijí olej z tresčích jater. Ryby na stole vždycky hodně, ale zřejmě se přizpůsobil tak špatné. Díky včasnému doporučení lékaře, Porodila jsem na zdravé dítě a těhotenství navíc. I když musím přiznat, polykat tobolky v ranní nevolnost to bylo obtížné, protože chuť a vůni.

Veronica, 28 let, Sakhalin

Pravidelné výlety do Moskvy pracovat vyčerpaný, imunita úplně přestala odrazit vředy. Proto moje volba v lékárně padl na omega 3 kyselin. Nevím, co je podstatou účinku, ale dlouhá cesta a nervózní začaly vyrábět výrazně lepší a bezpečnější, a to i bez sedativ.

Juliana, 32 let, Zelenograd

A já nepomohlo tolik vychvalovaný nenasycených mastných kyselin. Možná jsem si nekoupil, ale kromě toho, že vůně je velmi podezřele a silný, říhání a pachuť, a ne přesvědčování. Kůži Slough off a pokračuje. Poprvé, dokonce něco jako vyrážka nalil, ale rychle prošel.

Iryna, 20 let, Volgograd

Má žena nemůže mít děti, oběhl spoustu lékařů, prošel hodně testů. Na konci zjistili, že problém je já. S takto získáme v pěst, rozhodl jsem se jít na zdravou výživu, nastavit režim dne. Není bez doplňků a vitamínů. Účinek nebyl okamžitý, ale mohu říci, že teď máme kluka, syna. Myslím, že si zaslouží omega-3 zde.

Igor, 39 let, Sevastopol

V minulosti byl sportovec, silný a zdravý, ale s přibývajícím věkem stávají slabé vůbec. Zejména srdce čerpá. Poté, co jsem byl diagnostikován s srdeční infarkt, jsem začal pečlivě sledovat zdravotní stav a snažil se rychle zotavit. Nabyla různých doplňků, včetně rybího oleje „omega 3 Doppelgerts majetku.“ Nyní srdce nestěžují, vše je klid a nic nebolí.

Vladimir, 51 let, Smolensk

Některé užitečné další informace lze nalézt v následujícím videu.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *