Omega 3 – recenze, cena, lékárna, Česká republika

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

17 Bře 20175369

Omega 3 mastné kyseliny – jsou látky, které lidské tělo potřebuje, ale nejsou jim syntetizovány samostatně. Tyto komponenty jsou obsaženy v rybách, zejména jeho tuku, některé rostliny, zeleniny a rostlinných olejů.

Chcete-li tyto látky mohou být pouze jídlo, a oni rychle oxidují a ztrácejí své vlastnosti. To je důvod, proč je užitečné, aby se polynenasycené mastné kyseliny jako doplňky stravy.

Obsah

Co se děje, proč a kdo potřebuje tyto doplňky

Omega 3 kyseliny jsou v lidském těle různé funkce. V podstatě jsou stavební kameny v procesu rozmnožování buněk, ale také se podílejí na těchto procesech, jako jsou:

 • zpracování eikosanoidů jsou biologicky aktivní látky podobné hormony; tyto komponenty jsou zapojeny do všech interních procesů, jejich nedostatek obsahu vede k chronickým onemocněním;
 • omega 3 kyselin jsou aktivně zapojeny do procesu výstavby buněk jako součást buněčných membrán, a to zejména nezbytné omega 3 pro mozkové buňky, spermie, sítnice, a kardiovaskulárního systému;
 • forma energie: odkládali tukové tkáně rychle vypouštění přístroj a v případě potřeby, omega-3 nemá vliv na hmotnost, ale tělo využít jako další rezerva, která může být použita v jakémkoliv čase,
 • pro tvorbu mozkových buněk u dětí, včetně omega 3 kyseliny uděleného těhotné ženy a kojící matky;
 • ke zlepšení paměti, pozornost, rychlost myšlení u dětí i dospělých;
 • omladit a posílit imunitní systém organismu.

Z výše uvedeného vyplývá, že s omega-3 polynenasycené mastné kyseliny potřebné pro děti a dospělé, protože potraviny, aby si je v dostatečném množství je obtížné, a jsou zapojeny do mnoha důležitých tělesných funkcí a při výstavbě nových buněk .

farmakologický účinek, složení, odformovací

ve svých vlastnostech, omega-3 mastné kyseliny patří k biologicky aktivní potravinářských přísad. Stimulují imunitu, snižuje hladinu cholesterolu, triglyceridů, lipoproteiny, zlepšení metabolismu.

Kromě toho, omega 3 má ke snížení hladiny cholesterolu, antihypertenzní, antiatherosklerotické, vlastnosti protivopsoriaticescoe. Také tato přísada snižuje riziko nemocí, jako je ateroskleróza, kardiovaskulárních a revmatických onemocnění, trombózy vzhledem k tomu, že zvýšení nebo snížení určitých látek v organismu, a to:

READ  Medutox vrásek - skutečné názory, jak na to - ingredience

Omega 3 mastných kyselin je hlavně se nachází v oblasti zpracování lososů. Byly nalezeny v jiných plemen, ale je menší koncentrace.

Tato látka je rozpustný v tucích. Typicky, kapsle uvolňující přísada, uvnitř něj je rybí tuk, v čisté formě nebo ve směsi v poměru s rostlinným olejem a vitamíny.

plášť je vyroben z želatiny, takže se již rozpuštěný v žaludku. Kapsle jsou baleny do blistrů a kartonů, nebo v lahvičkách z tmavého skla, a tak nemají oxidovat ve světle a neztrácí své prospěšné vlastnosti.

Indikace a kontraindikace

Doplněk stravy omega 3 je ukázáno, že lidí s obezitou, diabetem, hypertenze, aterosklerózy. V komplexní léčbě a prevenci kardiovaskulárních onemocnění a tromboflebitidy. Pro boj s suchá kůže, vypadávání vlasů a křehké vlasy, lupy, a také takové onemocnění kůže, jako ekzému, lupénky a dalších.

Doplněk je možné od 12 let.

Jestliže jste přecitlivělý složky drogy, včetně, pokud jste alergičtí na ryby, a v přítomnosti akutní gastrointestinální infekce, je suplementace je kontraindikováno.

pokyn aplikace pro děti i dospělé

Dospělí a děti se vyzývají, aby tuto drogu před každým jídlem, a to třikrát denně 1-2 kapsle. Chcete-li, můžete pít omega 3 vody.

Vedlejší účinky a předávkování

léčivo omega-3 nemá žádné významné vedlejší účinky, pokud je správně spotřebován. Jediná nevýhoda se Chuťové podezřelý ve spojení se základním materiálem, ze kterého se vytvoří přísadu -. Rybího oleje

V případě předávkování, je přebytek vitaminů A a D v těle, stejně jako žaludeční nevolnost a krvácení z nosu. Také nevolnost, nadýmání a zvracení.

Lékové interakce, konkrétní pokyny

Omega 3 je kompatibilní se všemi drogami, nicméně by neměly být užívány současně Doplněk s komplexem vitaminů, aby se zabránilo předávkování. V případě pochybností o kompatibilitě, je lepší se poradit se svým lékařem.

Nejoblíbenější léčiva s obsahem omega 3

Přípravky obsahující omega-3 mastné kyseliny vyrábí mnoho výrobců. Zvažte nejpopulárnější z nich.

 1. „Omega 3 Doppelgerts aktivní“ je kapsle obsahující nejen komplex polynenasycených mastných kyselin a vitamínu E. ve srovnání s normou, „omega 3 Doppelgerts aktiv“ obsahuje 50% denní potřeby vitaminu E a asi 24% míra omega 3. Mají zvláštním zaměřením na kardiovaskulární systém těla. Uvolnění produktu v tmavých lahvičkách po 30 a 80 tobolkách. Průměrné náklady na balení 30 kusů stojí 300 rublů.
 2. “06.09.Omega 3” – komplexní doplněk obsahující koncentrovaný rybí olej, omega 3, 6 & 9 a lněné semínko olej, vitamin E, olej z brutnáku lékařského. Vzhledem ke svému složení, „omega 3-6-9“ a má tonikum a omlazující účinky na tělo. Lék je dostupný v neprůhledné kelímky, plastové 90 kusů v balení. Cena za lék průměr je 1400 rublů.
 3. “Solgar omega 3” tobolky, s různou koncentrací omega 3. dostupný v tmavě skleněné nádobě po dobu 30, 60 a 90 jednotek v tomto pořadí. Mají vyšší koncentrace živin. Cena za 30 kusů se pohybuje v rozmezí asi 1400 rublů.
 4. „Omega 3 Vitrum Kardio“ – mastné kyseliny posílit kardiovaskulární systém. Vyrábí se ve vysoké koncentraci omega 3 ve formě kapslí, 60 kusů na láhev. Každé balení léku stojí asi 1300 rublů.
 5. „Akvamarín omega-3“ – pečlivě čistí rybí olej s vysokým obsahem vitamínů E a D Release „akvamarín omega 3“ balení 60 kusů, průměrné náklady na balení, je asi 600 rublů
 6. .

Náklady na léčiva se velmi liší od země původu, značky jakosti surovin (levnější ryby použité pro snadnější a levnější léčiva a naopak).

Spotřebitelské stanoviska

Doplněk stravy omega 3 je velmi populární mezi lidmi a má mnoho zkoušek.

Máme na Sachalinu všichni lidé jsou velmi zdravé, tak jsem byl velmi překvapen, když v průběhu těhotenství doktor mi nabídl pijí olej z tresčích jater. Ryby na stole vždycky hodně, ale zřejmě se přizpůsobil tak špatné. Díky včasnému doporučení lékaře, Porodila jsem na zdravé dítě a těhotenství navíc. I když musím přiznat, polykat tobolky v ranní nevolnost to bylo obtížné, protože chuť a vůni.

Veronica, 28 let, Sakhalin

Pravidelné výlety do Moskvy pracovat vyčerpaný, imunita úplně přestala odrazit vředy. Proto moje volba v lékárně padl na omega 3 kyselin. Nevím, co je podstatou účinku, ale dlouhá cesta a nervózní začaly vyrábět výrazně lepší a bezpečnější, a to i bez sedativ.

Juliana, 32 let, Zelenograd

A já nepomohlo tolik vychvalovaný nenasycených mastných kyselin. Možná jsem si nekoupil, ale kromě toho, že vůně je velmi podezřele a silný, říhání a pachuť, a ne přesvědčování. Kůži Slough off a pokračuje. Poprvé, dokonce něco jako vyrážka nalil, ale rychle prošel.

Iryna, 20 let, Volgograd

Má žena nemůže mít děti, oběhl spoustu lékařů, prošel hodně testů. Na konci zjistili, že problém je já. S takto získáme v pěst, rozhodl jsem se jít na zdravou výživu, nastavit režim dne. Není bez doplňků a vitamínů. Účinek nebyl okamžitý, ale mohu říci, že teď máme kluka, syna. Myslím, že si zaslouží omega-3 zde.

Igor, 39 let, Sevastopol

V minulosti byl sportovec, silný a zdravý, ale s přibývajícím věkem stávají slabé vůbec. Zejména srdce čerpá. Poté, co jsem byl diagnostikován s srdeční infarkt, jsem začal pečlivě sledovat zdravotní stav a snažil se rychle zotavit. Nabyla různých doplňků, včetně rybího oleje „omega 3 Doppelgerts majetku.“ Nyní srdce nestěžují, vše je klid a nic nebolí.

Vladimir, 51 let, Smolensk

Některé užitečné další informace lze nalézt v následujícím videu.

READ  Chocolate Slim - názory, cena, kde koupit, koupit nyní
Anežka Marešová
About Anežka Marešová 136 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*