Krása

Uniderm – recenze, komentáře, cena,

Skupina léků používaných externě – glukokorticosteroidov. Uniderm masti se používá při léčbě kůže v dermatologických onemocnění a příznaků. Droga se aplikuje lokálně na postižené oblasti. Účinně bojuje proti zánětům, otoky na kůži.

V kompozici je mometason vyvolávající proteiny, které inhibují fosfolipázy A2, které mají společný název – lipocortin. Vzhledem k regulaci biosyntézy prostaglandinů a leukotrienů, pro zavěšení na uvolňování kyseliny arachidonové.

Release formě a složení Uniderm

lék je k dispozici ve formě masti nebo krému. Balení v hliníkových trubek, které mají kapacitu od 15 do 30 g. Oni, podle pořadí, naskládané v kartonové krabici s podrobnými instrukcemi.

Vůně mají silné, homogenní bílá hmota ne. Neexistují žádné nečistoty. 1 gram masti 1 mg hlavní látky, mají hlavní terapeutický účinek mometasonfuroátu. Krém se skládá z oxidu titaničitého, bílá vazelína, čištěná voda, cetostearylalkohol, makrogol.

Dovolená Uniderm lékáren dojde pouze v případě, že máte recept. Skladování by měly být uspořádány mimo dosah dětí. Okolní teplota je 15 až 25 ° C po 2 letech, je v havarijním stavu.

Indikace Uniderm

Často se nabízí otázka: proč používat mast. Poskytovány pouze vnější použití u kožních onemocnění:

 • atopická dermatitida;
 • pláč ekzém;
 • svědění kůže;
 • zánětlivých procesů, které nejsou podrobeny léčbě jinými prostředky;
 • štípnutí hmyzem;
 • alergické reakce.

Těhotenství a kojení. Uniderm

Studie bezpečnosti používání krému z roku Uniderm v průběhu těhotenství a kojení nebyly provedeny. Je známo, že GCS proniká placentární bariérou. Lepší neužívat drogy dlouhodobě a snížit dávku použít až na minimální hodnotu.

Chcete-li použít tuto drogu v kojících žen, kojení se zastaví během léčby. Proces s použitím Uniderm by měl řídit lékař pacienta.

Na internetových mnoha diskusí o psoriázy choroby. Pokud má pacient mírnou formu onemocnění, často raději nepoužívat hormonální látku. Vzhledem k efektivitě a rychlosti účinku léku Mnoho lidí si tento způsob léčby.

V mnoha případech se u pacientů může být léčena pouze pomocí hormonální činidla. Ale pouze takové léky budete potřebovat odbornou schůzku. Nezávislý použití se nedoporučuje.

Unirem, je lék pro léčbu dětí. To je často používáno ke zlepšení kůže u dětí. Atopická dermatitida je jedním z užívání pro děti. Terapie, která využívá tuto drogu často vyžaduje zvláštní pozornost při jejím provádění.

Návod k používání Uniderm

Uniderm prohlášení takto: Léčba musí pokračovat i po několika dnech příznaky zmizely. Můžete i nadále používat Uniderm do té doby, dokud se zánět. Ale překročit dobu užívání této drogy za to nestojí.

Je lepší, aby se zabránilo použití masti v blízkosti očí, tak, aby nebyla ve sliznici. Je pravděpodobné, že po aplikaci krému může dojít k podráždění kůže způsobené přítomností propylenglykolu. Pro snížení dávky Unirea pomalu, aby nedošlo k prevenci syndromu ricochetovým a způsobit dermatitidu.

pro účinné působení léku je:

 1. Důkladné odplavuje poškozené kůže a sušení pomocí utěrky;
 2. Uplatňování malé části undevit tenké vrstvě na oblast, která je ovlivněna z nemoci a třecí pohyby masážních;
 3. Třením, až se absorbuje více než 1 krát za den;

Uniderm – léky lokální aplikací na kůži. Lze jej aplikovat na čistou a vysušenou pokožku. Vhodné třít konzistence k vytvoření tenké vrstvy. Je důležité, aby se mast úplně vstřebává, takže dlouhých pohybů masáže bude velmi užitečné.

Léčba wondermom by měla trvat maximálně 7 dnů. V případě nedostatku výsledků po několik dnů od podání žádosti, je nutné jít k lékaři a vyjasnit diagnózu. Lékař posoudí účinnost prostředků a v případě potřeby upraví terapii.

Náprava není pro děti mladší 6 měsíců. Po šesti měsících a až 2 roky, průběh může trvat až 5 dní. Drogu v události, kterou je třeba si uvědomit, že existuje riziko, že inhibuje funkci hypofýzy, nadledvinek systému, a tím zvýšit šanci na setkání s Cushingův syndrom.

vysoký poměr plochy kůže na hmotnost je příznakem onemocnění. Prodloužené vystavení mastí tohoto druhu na kůži, může vést ke zhoršené rozvoje a růstu. Chcete-li použít lék, ale jen krátkou dobu.

Zvláštní pokyny Uniderm

Pravděpodobnost, že se u pacienta projevuje systémový účinek kortikosteroidů dochází při použití masti na velkém povrchu kůže. Zejména při dlouhodobém užívání. Zvyšuje s využitím okluzivní terapie nad oblastí. Z tohoto důvodu je lepší léčit pod dohledem lékaře včas identifikovat příznaky hypofýza-nadledviny systému a změněnou terapii.

Overdose Uniderm

V případě předávkování, pravděpodobnost sekundární nedostatečnosti nadledvin a jiných poruch HPAS se výrazně zvýší. Léčba by měla být symptomatická, s cílem přizpůsobit rovnováhu elektrolytů.

Kontraindikace a vedlejší účinky Uniderm

Uniderm je lék, který by měl být použit v souladu s návodem k použití, který je dodáván v krabici.

Podle informací, které má k dispozici, Uniderm nemohou být použity pro:

 • periorální dermatitida;
 • vyrážky na kůži, které jsou způsobeny virem nebo plísňové infekce;
 • občasné akné;
 • tuberkulózu;
 • vyrážky a otoky na kůži, která se objevila v důsledku působení vakcín;
 • těhotenství a kojení;
 • neproshenoy jednotlivé prvky kompozice;
 • závažné onemocnění jater, doprovázený porušením funkcí;

Droga má dobrou snášenlivost u pacientů. Výskyt vedlejších účinků jsou možné u lidí, kteří mají individuální citlivost na komponenty a krémy. Ve vzácných případech, vyrážka, zvýšený růst vlasů na místě aplikace, peeling, folikulitida, akné, snížení pigmentace.

Cena Uniderm

Prodám Uniderm v lékárně v Moskvě za cenu, která není nižší než ….

analoga

Smetanové Uniderm je lék, který nemá žádné kompletní analogy. Ale existují nástroje, které jsou schopny v některých případech ji nahradit. Můžete použít jeden z krémů: Elokom, Silcare, Gitan-N, Mamat. Pomocí instrukce pro jednotlivé analogové, můžete vidět, jak dobře se hodí pro konkrétní případ.

& nbsp;

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *