WEEX na hubnutí - názory, cena, komentáře, oficiální stránky
Zdraví

WEEX na hubnutí – názory, cena, komentáře, oficiální stránky

Weex je navržena v USA hubnutí prášky souvisejících s kategorií blokovacích kalorií produkovaných ve formě biokokteyli dvousložkového. Kalorií blokátory jsou doplňky, které blok amyláza, enzym, který štěpí polysacharidy na oligosacharidy. Jednoduše řečeno, blokují rozpad komplexních sacharidů na jednoduché. Nedokončený proces metabolismu uhlohydrátů neumožňuje zvýšit hladinu glukózy v krvi, což neumožňuje, aby forma tělesného tuku. Ale to není jediný efekt biokokteyli Weex. O dalších vlastnostech koktejl na hubnutí čtěte dál.

Weex: historie

Vývoj koktejlu byl zaměstnán tým vědců z University of Massachusetts problematice výživy, v čele s profesorem Fox. Cílem studie bylo

vzorec tvorba produktu je schopen rychle dopravit spalování

tukových složek v těle. První prototypy byly ready-made smoothies z spalovačů tuků. Ale tento přístup nebyl přijat, protože složky kompozice se ztrácí své vlastnosti po 2 Weex. Cesta ven byla smísení složek bezprostředně před použitím. Tak byl vytvořen biokokteyli Weex na základě dvou složek:. Lyofilizovaný a kapalný

Klinické studie – Weex

Komise z University of Massachusetts ocenil biologickou dostupnost koktejlu, ale skutečný účinek uplatňování bylo prokázáno v klinických studiích u Stockholmského institutu výživy.

osob trpících obezitou druhého stupně, byly rozděleny do dvou skupin, z nichž jedna vzal koktejl Weex, a druhá placebo vody s barvivem a aromatické, ale z původních lahví s logem. Po 30 dnech pozorování ve srovnání úbytek hmotnosti v každé skupině. Výsledky byly následující:

skupině, která dostávala Weex Gender věk Hubnutí Мужской25-407-11 кгЖенский25-405-9 khrupa placebo Gender věk Hubnutí Мужской25-401-2 кгЖенский25-40 + 2-4 kg

Jak je patrné z tabulek, hubnutí skupina, která obdržela doplnit koktejl ve srovnání s kontrolní skupinou se lišily více než šestkrát! Navíc, ženy skupině s placebem získala až čtyři libry za měsíc experimentu. Výsledky této studie jasně hovoří o efektivitě blokovacích kalorií Weex jako prostředek pro hubnutí. Je zajímavé, že v přehledu koktejlu najdete více impozantní čísla, například se mi podařilo ztratit deset (!) Liber za týden.

Vlastnosti koktejlu

Základní vlastnosti koktejlu Weex jsou:

 1. Blokování kalorií. Neschopnost asimilovat jednoduchých sacharidů, což vede ke snížení hladiny

  cukru v krvi. Tukové usazeniny přestávají akumulovat.

 2. Autonomní oxidace tuku. Koktejl indukuje oxidační stres v lipidových usazenin, což vede k jejich rozpadu, jako v podkožní a viscerální formě.
 3. Vylučování zplodin. Složky koktejl absorbirovannaya a odstranit z těla.
 4. Normalizace gastrointestinálního traktu. Absorpční akce biokokteyli zaměřený na očistu trávicího traktu.
 5. Prevence onemocnění cév a srdce. Normalizace glukózy a snížení tělesného tuku, snížení hladiny cholesterolu, chrání kardiovaskulární systém proti tvorbě aterosklerotických plátů.

Weex vám pomůže nejen zhubnout, ale také ke zlepšení fungování téměř všech tělesných systémů. Nyní pojďme mluvit o tom, co se dosáhne podobného účinku na složení

bude vás bude zajímat vědět:. Sirup mangostanu: exotické ovoce na hubnutí

Složení Weex

Doplněk Weex se skládá ze čtyř prvků, z nichž každý má svou vlastní oblast odpovědnosti. Společně mají synergický účinek, významně zvyšuje účinek jednotlivých komponent. Kapalná část v láhvi je L-karnitin. Suš část, která se nachází ve víku je směs lyofilizované spirulina, guarany a extrakt ze zeleného čaje.

L-karnitin

Základem složení koktejlu Weex je L-karnitin (aka levocarnitine) je dlouhý – známé a osvědčené přírodní spalovač tuků. L-karnitin je jedním z nejdůležitějších faktorů metabolismu, které se přímo podílejí na metabolismu lipidů. Molekula L-karnitinu je zapojen do lipolýzy – odbourávání tuků na mastné kyseliny s tvorbou ATP. Při způsobu se mastné vklady začít tát jako tajícího sněhu na jaře.

Extrakt ze zeleného čaje

Četné studie potvrdily vliv zeleného čaje na proces hubnutí. Takže vědci z Birminghamu zjistil, že oxidace tuku je o 17% rychlejší s recepcí čajem než u placeba. Kromě toho bylo zjištěno, že zelený čaj nejen urychluje oxidaci lipidů, ale zvyšuje citlivost na inzulín, nedovolit glukózy akumulovat v krvi.

Další důležitou vlastností extrakt ze zeleného čaje

mají nižší krevní tlak na pozadí snižování cholesterolu, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění.

Spirulina

Řasy, klasifikována jako tzv superfood – jedlých produktů s vysokým obsahem živin. Spirulina obsahuje 60% kompletní protein se všemi esenciálních aminokyselin. Množství a kvalita bílkovin, řasy je před všemi známými rostlinných zdrojů této živiny. To je také zdrojem zinku, sodíku, selen, fosfor, hořčík, mangan, draslík, měď, vápník, chrom, železo a v ní více než 30 (!) Krát než špenát. A řas je silný přírodní sorbent. Chcete-li zobrazit další úžasné vlastnosti Spirulina může být dlouhý: radiační ochranu, rehabilitaci po cévní mozkové příhodě, Léčba cukrovky, amiotroficheskom skleróza a senná rýma. Ale v rámci popsaného koktejlu Weex Zajímáme se účinku spiruliny na hubnutí.

Účinek řas je, že hipertrofiada dostat do žaludku, která zabírá většinu z toho. Které nemají sacharidů ve svém složení Spirulina vám rychle dává pocit sytosti, aniž by kalorií. Ztráta chuti k jídlu a rychle pocit sytosti neumožňuje přejídat během přijímacího koktejl

bude vás bude zajímat vědět:. Green smoothie Pierre Dukan: hubnutí francouzského receptu

Guarana extrakt

amazonských guarana je rostlina, která roste v Brazílii a Paraguayi. Vysoký obsah dovoleno, aby se stal guaranin guarana jedním z nejúčinnějších stimulantů používaných ve sportovní výživy.

Na základě závodu vytvořil obrovské množství pre-tréninkových komplexů a nealkoholických nápojů. Ale jak to pomůže zhubnout?

Hlavní úlohou guarany v procesu hubnutí je zrychlení metabolismu. Vzhledem k obsahu flavonoidů může zvýšit enzymy metabolismu, což snižuje dobu Krebsova cyklu. Intenzivní metabolismus neumožňuje vystoupit sacharidů na tuk, převést na energeticky efektivní využívání, který umožní výše uvedené Guaranin. Stimulace CNS nedovolí vám sedět, zvyšuje tělesnou teplotu a způsobuje její pohyb.

Release formulář Weex

Weex je sada pro individuální přípravu nápoje. Forma uvolňování koktejlu spojené s tím, že účinnost rozpuštěných složek je redukován do dvou Weex. Z tohoto důvodu, před použitím nápojové směsi Lyofilizované složky (spirulina, guarana, extrakt ze zeleného čaje) C-L-karnitin v tekuté láhev. Vizuální proces míchání je znázorněno na videu:

Návod k používání Weex

 1. Mix prášek z čepice se kapalina z nádoby až do úplného rozpuštění prášku a získání husté zeleně.
 2. Měření pomocí odměrky 20 ml koktejlu.
 3. Vezměte každé ráno na lačný žaludek.
 4. Před použitím protřepat.
 5. OL>

  Kontraindikace

  Přítomnost chránících kalorií guarana extrakt ukládá jeho omezení použití. Produkt je kontraindikován:

 • Lidé trpící hypertenzí;
 • U pacientů s peptickým vředem žaludku;
 • Lidé s onemocněním srdce.

být používán s opatrností během těhotenství a kojení.

Náklady Weex

Cena jedné láhve Weex je …. Vzhledem k tomu, že doplněk je nový a dosud získal popularitu v bývalém Sovětském svazu, výrobce stále spokojen s propagačními slevami. Například v současné době koupit Weex možnou dobu ….
Distribuce zboží probíhá zcela on-line podle následujícího schématu:

 1. Můžete nechat své telefonní číslo na internetových stránkách výrobce.
 2. Správce Vás bude kontaktovat pro svůj vlastní kurs a detaily objednávky.
 3. Balík s průběhem koktejlu přijde na nejbližší poště.
 4. Platíte za nákup po jejich obdržení.
 5. OL>

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...