Zveřejnění partnerů

Podívejte se na naše úplné zveřejnění partnerů ohledně kompenzace a umístění reklam pro tvorbu výnosů.

Budeme také mít naše aktualizované 2018 vydavatelské, reklamní a sponzorské politiky zde, abyste viděli.

V naději, že budeme dodržovat pokyny WHO, chceme, abyste byli dobře informováni a abyste na těchto stránkách převzali následující informace o reklamách a odkazy na odkazy na produkty:

Některé / všechny odkazy na webu (většina z našich odkazů je interní pro přidání vyhledávací hodnoty danému produktu / benefitu) jsou partnerské odkazy, které můžeme získat malou provizi z prodeje určitých položek (cena zůstane stejná pro vás ).

Spuštění stránek má související náklady a požadavky na hostování, aby se udržely tyto reklamy a affiliate odkazy jsou způsob, jak vyrovnat tyto náklady.

Pro všechny affiliate odkazy na produkt (neprodáváme žádné produkty přímo) je to něco, co jsme použili nebo prozkoumali a podporovali nebo doporučovali i bez náhrady.
Najdete hodně z našeho obsahu je zaměřen na celkové zdraví a wellness, ale držet ostré oko pro všechno, co vypadá, že by mohlo zlepšit nebo zvýraznit řešení pro lepší život a kvalitu bytí.

Pro úplnou transparentnost máme reklamy na horní straně, postranním panelu, v obsahu a v dolní části článků. Snažíme se nejlépe dát každému z našich oceněných virtuálních návštěvníků lepší odpověď než než nás navštívili. Kvalita byla vždy naší prioritou, proto chceme optimálně pracovat s úplnou transparentností ohledně našeho modelu reklamy a příjmů.
Vyjděte a dejte nám vědět, jak se zlepšit. Jsme zde, abychom vám pomohli sloužit (a chránit) své zdraví a wellness tím, že poskytnete lidem možnost sdílet si zkušenosti nebo klást otázky o široké škále praktických produktů a řešení pro zlepšení života.